O nas

Cilium Engineering jest Start-Upem założonym w 2013 roku aby skomercjalizować rozwiązania rozwinięte w czasie pracy nad projektami naukowymi, głównie Projektem Solaris. Naszym głównym celem jest przeniesienie zaawansowanych algorytmów, urządzeń i technologii na rynek. Mamy naprawdę globalne doświadczenie.

W Cilium wierzymy, że najlepsze rozwiązania złożonych problemów leżą w prostym i efektywnym projekcie, silnym związku między sprzętem i oprogramowaniem, które zazwyczaj są budowane z myślą o najlepszym wrażeniu użytkownika końcowego.

Mamy doświadczenie w implementowaniu i uruchamianiu naszych rozwiązań w różnych częściach świata.

Modularny projekt jest wydajny, łatwy w utrzymaniu i modernizacji. Dostarcza wysoki poziom elastyczności i interoperacyjności z pozostałymi elementami.
Jesteśmy małym, elastycznym przedsiębiorstwem reprezentującym branżę inżynierii sprzętowej, które specjalizuje się w autonomicznych obserwatoriach. Dostarczamy własne, dostosowane rozwiązania służące wypełnieniu rygorystycznych wymagań zaawansowanych systemów robotycznych. Bez względu na to czy chciałbyś zaprojektować autonomiczne obserwatorium od podstaw czy po prostu dodać do Twojego istniejącego systemu konkretny moduły sprzętowy/oprogramowanie, mamy opinie i obeznanie, które zaspokoi Twoje potrzeby.